خرید انلاین قرص سقط جنین,قرص سقط جنین,قرص میزوپروستول,قرص سایتوتک

کورتاژ نکنید

کورتاژ نکنید

خودسرانه امپول مصرف نکنید

چرا؟

بارها و بارها شده مشتریان عزیزمون تماس گرفتن و به دلیل نداشتن اطلاعات کافی درخواست امپول سقط جنین و یا انجام کورتاژ را داشتن که اینها اصلا روش های مناسبی برای سقط جنین نمیباشد و حتی از طرف پزشک متخصص جناب دکتر موسوی نیز مورد تایید نیستن و فقط در صورت پیش امدن مورد های خاص که اون هم نیازمند شرایط خودش هست مصرف میشود و مهم ترین مساله این است که هر دو روش یعنی سقط با مصرف امپول و هم کورتاژ هر دو باید زیر نظر پزشک متخصص باید انجام شود.یعنی صحیح نیست که شما کورتاژ و یا تزریق امپول را در منزل انجام بدید زیرا که خطرات زیادی دارند.

حالا بررسی کنیم ببینیم که چرا وقتی اکثر پزشک ها و ماماها در ایران اولین پیشنهادشان برای سقط جنین مصرف امپول و یا کورتاژ هست مجموعه ی ما کاملا مخالف این دو روش هست.

کورتاژ جنین

کورتاژ کلا روشی هستش که باید توسط پزشک متخصص و حتما برای انجام کورتاژ باید بهداشت کاملا رعایت شود.معمولا خانم هایی که زیر نظر پزشک مجرب کورتاژ انجام میدهند از رضایت کامل برخوردار هستند که بابت این رضایتشان نیز هزینه زیادی پرداخت میکنند.

ولی یکسری خانم ها نیز هستند که ترس عجیبی از انجام کورتاژ دارند.این ترس میتواند بر اساس شنیده های قبل از اشنایان یا دوستان باشد.زیرا که در ایران حتی پزشک های ماما نیز بدون داشتن تخصص با هزینه خیلی کمتر کورتاژ انجام میدهند.انجام کورتاژ زیر نظر ماما و یا پزشک اماتور ممکن است موجب ایجاد سوراخ در رحم و یا زخم دهانه رحم شود و اگر حتی درست هم انجام شود شکی نیست که شما حتما بعدا دچار بیماری چسبندگی رحم میشوید.

بعله انجام کورتاژ زیر نظر متخصص نیز حتی باعث چسبندگی رحم میشود.

برای اینکه این مشکل برای شما پیش نیاد شما حتما باید مراقبت های بعد از کورتاژ را جدی بگیرید ولی خوب اکثر ماما ها در ایران از این مسله اطلاعی ندارند به دلیل این که اموزش های لازم را ندیده اند و حتی به همین دلیل هستش که اکثرا ماماها سقط جنین انجام نمیدهند.

ولی خوب یکسری افراد سودجو برای کسب درامد بیشتر اولین پیشنهادی که به شما میدن جهت سقط جنین کورتاژ هستش بدون این که سلامتی شما بعد از کورتاژ را در نظر بگیرند.

یه روشن سازی کوچیک برای کورتاژ

کورتاژ روش بدی برای سقط جنین نیست و هیچ جای ترسی ندارد فقط در صورتی که زیر نظر پزشک متخصص انجام شود.

یکسری از مشتری ها با ما تماس میگیرند با سن بارداری شش هفته و یا هشت هفته و … و در خواست انجام کورتاژ دارند و از ما مشاوره جهت انجام کورتاژ میخواهند.

توجه داشته باشید که کورتاژ برای سقط جنین با سن بارداری بالای 3 ماه انجام میشود.

از انجایی که الویت ما سلامتی کامل بیمارانمون و رضایت کامل انها و انجام سقط جنین کاملا بدون عوارض هست پزشک ما جناب دکتر موسوی به هیچ عنوان کورتاژ انجام نمیدهند مگر در صورت موارد خاص که اونم به تشخیص خود شخص ایشون انجام میشود.پس شما لطف بفرمایید وقتی با ما تماس میگیرید از ما مشاوره جهت سقط جنین بخواهید نه کورتاژ.ما خودمون با کمک پزشکمون بهترین روش بدون عوارض و خطر را به شما پیشنهاد میدهیم.برای ما سلامتی شما قابل معامله نیست.فقط کافیه اعتماد کنید.

پروستاگلندین

یکی از روش های شناخته شده سقط جنین در ایران امپول پروستاگلندین هست

قبلا در رابطه با عوارض این امپول توضیحاتی داده شده خدمتتون

امپول پروستاگلندین یعنی امپول فشار.این امپول باعث شوک خیلی بدی در رحم و بدن میشود و به دلیل فشار زیاد انقباض عضله خطر ایست قلبی بالایی دارد زیرا که قلب نیز یک عضله محسوب میشود.

این روش متاسفانه هنوز هم در ایران توسط اکثر پزشک ها به کسانی که قصد سقط دارند پیشنهاد داده میشود ولی در واقع این دارو اصولا برای بیماران نارسایی قلبی تجویز میگردد.

بدن انسان هر چند که قوی باشد باز هم همیشه در خطر است و شما اینو جدی بگیرید که اگر در مصرف این دارو اشتباهی رخ دهد ممکن است باعث اتفاقات جبران ناپذیری باشد.

سلامتی به هیچ عنوان ریسک پذیر نیست.

سعی کنید اگر به هر دلیلی قصد سقط جنین داشتید به هیچ عنوان خودسرانه کاری انجام ندهید و این مسله باعث استرس شما نشود.

حتما از یک پزشک مجرب مشاوره بگیرید…….

خرید قرص سقط جنین

دیدگاه خود را بنویسید