خرید انلاین قرص سقط جنین,قرص سقط جنین,قرص میزوپروستول,قرص سایتوتک

قرص میزوپرستول سایتوتک بهتر است واژنال مصرف شود یا زیر زبانی

قیمت قرص سایتوتک در بازار آزاد

قرص میزوپرستول سایتوتک بهتر است واژنال مصرف شود یا زیر زبانی؟

قرص های میزوپروستول سایتوتک یکی از داروهای جواب دهنده در عمل های سقط عمدی جنین میباشد

روش استفاده از دارو میزوپروستول, این قرص ها حتما باید زیر نظر پزشک مجرب و یا ژنیکولوژیست مصرف شود. در حال حاضر رژیم پیشنهادی با حداکثر اثربخشی و دست کم عوارض جانبی 400 میکروگرم میزوپروستول واژینال هر چهار ساعت و حداکثر پنج دوز هست.

معمولا متخصصان با در نظر گرفتن سن بارداری و سیستم بدنی شما دو روش واژینال و زیر زبانی را برای مصرف قرص‌ها پیشنهاد می‌کنند.اکثر مواقع ترکیبی از مصرف زیر زبانی و واژینال پیشنهاد می‌شود.

600 میکروگرم میزوپروستول زیر زبانی نسبت به 400 میکروگرم میزوپروستول واژینال سریع تر اثر می کند.استفاده واژینال موثرتر از روش زیر زبانی هست.رژیم پیشنهادی برای سه ماهه اول بارداری بهرهگیری از 800 میکروگرم واژینال هر 12 ساعت تا حداکثر سه دوز هست طبق معمول با دقت به سن بارداری در سه ماهه دوم متخصص مصرف این قرص‌ها رابه شکل زیر پیشنهاد می کند:

17 -13 هفته، 200 میکروگرم واژینال هر شش ساعت تا ماکزیمم چهار دوز یعنی 800 میکروگرم
26 -18 هفته، 100 میکروگرم واژینال و ماکزیمم چهار دوز هر شش ساعت.
بیشتر از 27 هفته 50- 25 میکروگرم هر شش ساعت تا حداکثر شش دوز.

مصرف ترکیبی این دارو به صورت واژینال و زیر زبانی باعث انقباض همزمان عضلات شکم و رحم و باز شدن دهانه رحم میشود.مصرف ترکیبی میزوپرستول باعث درد کمتر و انجام سریع تر میشود ولی در برخی از خانم ها این روش باعث اسهال شدید و بیرونروی نیز میشود.
توصیه میشود اگر نسبت به برخی از داروها بدن شما حساسیت داشته حتما قبل از مصرف میزوپرستول از پزشک خود مشاوره بگیرید و در خصوص نوع روش مصرف راهنمایی بخواهید.

خرید قرص سقط جنین

دیدگاه خود را بنویسید