خرید انلاین قرص سقط جنین,قرص سقط جنین,قرص میزوپروستول,قرص سایتوتک

رابطه قبل از سقط جنین

 رابطه قبل از سقط جنین
پس از سقط جنین رابطه جنسی یک موضوع بسیار بحث برانگیز است. در خصوص این که رابطه پس از سقط جنین خطری دارد یا نه اختلاف نظر های زیادی وجود دارد. یک زن چه مدت باید صبر کند تا بتواند رابطه اش را از سر گیرد؟ و سوالاتی از این دست وجود دارد.این بحث برای اکثر خانم ها عاطفی نیز میباشد.بعضی از بانوان حتی تا هفته ها امادگی رابطه جدیدی را ندارند.اکثر پزشکان بر این باورند که زنان باید یک چهارچوب تایمی پس از سقط داشته باشند که در آن از مقاربت جنسی اجتناب کنند.

خرید قرص سقط جنین, نی نی دوک

برای بعد از سقط چه زمانی رابطه مناسب میباشد

در صورت اتمام خونریزی ناشی از سقط از سر گرفتن رابطه جنسی مانعی ندارد. معمولا این خونریزی 10 الی 15 روز طول می کشد. این زمان می تواند در افراد مختلف متفاوت باشد. رابطه جنسی قبل از این زمان، شانس عفونت در رحم را افزایش می دهد.

رابطه جنسی پس از سقط

حاملگی پس از سقط جنین

اگر شما و همسرتان می خواهید برای شروع بارداری بعدی تلاش کنید، باید تا اولین چرخه قاعدگی پس از سقط جنین صبر کنید. در اغلب موارد اولین دوره، ۴ هفته یا بیشتر طول می کشد.  اما این طور نیست. بسیاری از کارشناسان معتقدند قبل از تلاش مجدد برای بارداری سه ماه صبر کنید.

بسیاری از زنان می توانند در کمتر از دو هفته پس از سقط جنین باردار شوند. اگر قصد ندارید پس از سقط جنین باردار شوید حتما با شروع رابطه خود از روش های جلوگیری از بارداری استفاده کنید زیرا احتمال زیاد وجود دارد که یک زن بلافاصله پس از سقط جنین باردار شود.

دیدگاه خود را بنویسید